Navigácia

Obsah

"Hľadanie pokladu s Pipi Dlhou Pančuchou" a "Chočiansky Guláš cup"

Typ: ostatné
.

„Hľadanie pokladu s Pipi Dlhou Pančuchou“ a  „Chočiansky Guláš cup“

Na záver letných prázdnin sme  v sobotu 27.08.2022  pripravili pre naše deti veselé popoludnie. Deti a rodičia sa stretli o 12.30 hod. pred obecným úradom, kde ich privítala Pipi Dlhá Pančucha a Škriatok Šikuľko. Spolu s deťmi sa vydali na výpravu a hľadali poklad. Na štyroch stanovištiach po obci ich čakali trpaslík, vodník, múdra sova a Ježibaba, u ktorých deti zodpovedali na otázky a získavali indície na ďalšie pokračovanie hľadania. Poklad bol objavený na ihrisku, kde ho strážila strážkyňa pokladu, u ktorej deti museli vyskladať erb obce. Po „náročnom“ hľadaní pokladu sa deti vyšantili na skákacom hrade, pri penovej show, lukostreľbe, pri vození na malom traktore či hasičskom aute. Veľmi im chutili aj pop-corn a cukrová vata.

Súčasne sa o 14.00 hod. začala na ihrisku súťaž vo varení gulášu. Súťažilo 10 teamov. Najchutnejší guláš uvarili Monika s Janulou.

 

Viď foto: Fotogaléria 2022


Vytvorené: 9. 9. 2022
Posledná aktualizácia: 9. 9. 2022 13:53
Autor: Správce Webu