Slávnostné otvorenie dektského ihriska "SVET DETÍ"

.

Slávnostné otvorenie detského ihriska „ SVET DETÍ“

Naša obec bola úspešná pri podávaní žiadosti na Úrad vlády SR – Podpora rozvoja športu 2018 a získala dotáciu 8 500 EUR na zakúpenie a zabudovanie prvkov detského ihriska. Obec sa podieľala spoluúčasťou vo výške 2 415 EUR. Nové detské ihrisko – „ Svet DETÍ“ bol slávnostne daný do užívania dňa 31.05.2019. Slávnostného otvorenia sa okrem množstva detí v sprievode rodičov zúčastnila  aj prednostka okresného úradu Zlaté Moravce  Mgr. Zita Koprdová a tiež zástupca spoločnosti ENERCOM s.r.o., ktorá detské prvky zabezpečovala. Pre deti bolo nachystané občerstvenie a tvorivé dielne o čo sa postarali poslanci OZ a kultúrna komisia. Detské ihrisko momentálne slúži deťom vo veku od 3 – 13 rokov.  Druhú časť ihriska obec plánuje postupne zabezpečiť street- workoutovými prvkami pre väčšie deti a mládež.

Vytvorené: 18. 7. 2019
Posledná aktualizácia: 18. 7. 2019 11:38